Продавець ООО "Агровес Т" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
44 відгуків
Весоизмерительная техника и торговое оборудование
Контакти
ООО "Агровес Т"Андрей
пер. Радищева , 8, Київ, Україна
+380 (98) 571-89-89
+380 (95) 571-89-89
+38 (095) 571-89-89+38 (095) 571-89-89+38 (095) 571-89-89

Касова стрічка. Факсимільний папір. Чекова стрічка. Термопапір.

Касова стрічка. Факсимільний папір. Чекова стрічка. Термопапір.

Касова стрічка

На сьогоднішній день існує величезна кількість різновидів касових стрічок. Основною сировиною, службовцям для виробництва термобумаги, є целюлоза. Однак крім цього матеріалу використовується величезна кількість різноманітних домішок, роблять касову стрічку більш якісною і міцною. Також за рахунок цього збільшується термін служби касової паперу. Варто відзначити, що упаковка повинна відповідати певним стандартам. Наприклад, обов'язковою є вимога до поліетиленовій упаковці. Однак для всіх них існують певні стандарти. Наприклад, касова стрічка не повинна перевищувати розмірів 57 50 12 міліметрів. При цьому відхилення в бік зменшення допускаються не більш, ніж на три міліметри.

Досить важлива роль відводиться щільності термобумаги, яка використовується при виробництві касових стрічок. Зазвичай вона коливається в межах 70 г/м2. Стрічки з таким показником застосовуються в більшості касових апаратів. Слід також розрізняти касову стрічку високої і низької щільності.

Касова стрічка високої щільності в основному використовується в касових апаратах, які використовуються в суворих кліматичних умовах. Для таких апаратів також використовується і спеціальна вологостійка фарба.

При виборі касових стрічок варто звернути увагу і на кількість шарів паперу. Чим більше шарів паперу містить касова стрічка, тим довше ваше зображення буде залишатися яскравим і живим.

При експлуатації касових стрічок чималу роль грає її герметичність в касових апаратах. При поганій герметичності термін служби помітно зменшується. Причиною стає пил, що потрапила в щілини, вплив сонячного світла і вологи та безліч інших чинників.

Сьогодні якісні касові стрічки у всьому світі виробляють лише кілька великих компаній. Безперечними лідерами в цій галузі є німецькі виробники. Вони змогли досягти таких результатів завдяки використовуваним матеріалам найвищої якості і самим передовим технологіям.

Справжню касову стрічку легко можна відрізнити від підробленої завдяки наявності на ній водяних знаків. Цей захід обережності почала використовуватися зовсім недавно. Причиною для її впровадження послужили почастішали випадки підробок. За останні п'ять років відсоткова частка підробленої касової стрічки на російському ринку термобумаги знизилася більш, ніж на двадцять відсотків.

Факсимільний папір

Папір для факсів може бути як звичайною, так і термічної. Якщо з звичайним папером все більш або менш ясно (правила вибору паперу для факсу є такими ж, як і для будь-якої іншої офісної техніки), то з термобумагой виникають деякі складності, так як вона має ряд своїх особливостей.

Однією з них є показник гладкості. Саме він відповідає за швидкість нагрівання термобумаги. У свою чергу, чим вище швидкість нагрівання папери, тим менш якісним вийде зображення. Тому при виборі термобумаги для факсів в першу чергу варто звертати увагу саме на цей фактор. Слід взяти до уваги, що всі факсимільні апарати діляться на факси з жорсткою подачею паперу і звичайної.

Для того щоб інформація була читабельна протягом багатьох років, у факсах з жорсткою подачею слід використовувати папір, оптична щільність якої не перевищує показників в 1,1±0,05 D. Такі показники є оптимальними для факсів з жорсткою подачею. Крім таких життєво важливих показників, як гладкість і щільність термобумаги, досить важливу роль відіграє шорсткість. Не озброєним оком здається, що вся папір ідеально гладка. Однак це далеко не так. Вимірювання шорсткості виробляються в діапазоні від 0 до 300 мл/хв. При цьому відхилення має становити не більше трьох відсотків.

Варто зауважити, що у багатьох випадках ви побачите однакові показники шорсткості на упаковці. Але після її розкриття, не маючи під рукою спеціальних вимірювальних приладів, більшість споживачів відразу ж помітять різницю. Розгадка криється в тому, що обидві упаковки були зроблені з одного і того ж сировини. Однак одну з них було додано більше всіляких домішок, ніж в іншу. Як наслідок змінилися і шорсткості двох упаковок термобумаги. Для звичайного паперу шорсткість не відіграє такої ролі, як для термобумаги. Найчастіше вся звичайний папір випускається у відповідності з світовими стандартами. У ці самі стандарти входить і показник шорсткості, який використовують всі виробники паперової продукції, — 110 мл/хв.

Останнім часом увагою користується ще один показник. Він вимірюється в таких же величинах, як і шорсткість (мл/хв). Це повітропроникність. Єдиною відмінністю цього показника від шорсткості є ширина діапазону. Вона вимірюється в межах від 0 до 300 мл/хв.

Чекова стрічка

Для багатьох не стане дивним той факт, що перша чекова стрічка з'явилася в тому ж році, коли і перший касовий апарат. Винахід чекової стрічки стало по істині подією, яка перевернула світ.

Насамперед, це торкнулося продавців і покупців. Для перших вигода полягала у швидкому розрахунку покупців і відмову від рахунків. Перед покупцями з'явилася перспектива швидко робити покупки в магазинах і не стояти в довгих чергах на протязі довгого часу. На даний момент існує величезна кількість всіляких модифікацій чекових стрічок. Найбільш поширеними критеріями, за якими диференціюють чекові стрічки, є розміри, вологостійкість, термоустойчивость, шорсткість, повітропроникність, гладкість, кількість шарів та інші. За кількістю шарів слід розрізняти одношарові чекові стрічки і двошарові (багатошарові).

Одношарова стрічка складається з одного шару офсетного паперу, а двошарова з одного шару офсетного паперу і одного самокопіюється шару. Офсетний папір, що застосовується для виробництва одношарових і двошарових чекової стрічки, повинна володіти білизною не менше дев'яноста шести відсотків. Більшість виробників випускають чекову стрічку, яка має шість розмірів по ширині (37, 40, 44, 57, 69 і 76 міліметрів). До кожного розміру чекової стрічки випускаються відповідні ролики. Вони відрізняються один від одного зовнішнім і внутрішнім діаметрами втулки. Ще з часів винаходу першого касового апарату обов'язковою вимогою є нанесення червоної фарби на останні п'ять метрів будь чекової стрічки.

Таким чином, продавець інформується про те, що терміново потрібно замінити старий ролик новим. Термохімічна чекова стрічка складається з офсетного паперу з нанесеним на неї термоактивним покриттям. Це термоактивне покриття дозволяє використовувати чекову стрічку в найсуворіших умовах. При наявності такого покриття швидкість видачі чеків з касового апарату може наближатися до позначки у сто примірників.

Найчастіше ширина термохімічної чекової стрічки не співпадає з шириною одношарових і багатошарових років. Причиною цього є зовсім інша сфера застосування термохімічної чекової стрічки, ніж звичайної. Раз ширина інша, отже, потрібна й інша ширина роликів. А в сукупності ці дві проблеми вимагають абсолютно інших касових апаратів. Тому широкого застосування термохімічна чекова стрічка на сьогоднішній день поки що не знайшла.

Термопапір

Термопапір є відносно новим явищем на ринку російської паперу. Проте за досить короткий термін вона здобула надзвичайну популярність, як серед споживачів, так і серед великих організацій.

Термопапір має величезну кількість переваг і практично позбавлена недоліків. Сьогодні складно знайти матеріал, який міг би володіти такими характеристиками, як термопапір.

Головним її перевагою є стійкість до високих температур. Це дуже важлива якість, так як техніка вдосконалюється кожен рік. Відповідно, збільшується швидкість друку різних документів. Тому вихід у світ термобумаги передрікали багато фахівців.

На сьогоднішній день ні одна офісна техніка не зможе обійтися без термобумаги. Щодня друкується величезна кількість документів. Тому папір повинна відповідати всім світовим стандартам. Одним з яких є стійкість до високих температур. Інші показники також не менш важливі, але вони все-таки є другорядними (білизна, щільність, гладкість).

Термопапір знайшла застосування не тільки в друкованому справі. Вона також широко використовується в багатьох пристроях, робота яких заснована на поглинання або виділення тепла. Вигода від використання термобумаги в пристроях збільшується в два рази. Крім вищенаведеної функції (поглинання або виділення тепла), термопапір є одним з самих дешевих рішень.

Провідні виробники термобумаги привселюдно заявили, що зовсім скоро з'явиться серйозний конкурент фользі. Це означає, що термопапір стане однією з складових частин матеріалу, який буде зберігати тепло предмета, загорнуте всередину, на протязі довгого часу. При цьому його собівартість буде набагато нижче, ніж фольги.

Широке застосування термопапір знайшла і в рекламі. Сьогодні вона на всю застосовується на білбордах у великих містах. Це зроблено для того, щоб і в дощ, і в сніг реклама залишалася на місці і зберігала товарний вигляд. Багато припускають, що термопапір призначена тільки для поглинання або виділення тепла. Але це не так. Наприклад, в морозну погоду вона прогрівається на зовсім невелику температуру. Однак її вистачає для того, щоб реклама не сповзла зі щита. Перспективи у цього матеріалу просто приголомшливі. І вже найближчим часом кожен з нас зможе в цьому переконатися.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner